دریچه تنظیم هوا

دمپر بین کانال

گروه دریچه سازی کیمیا صنعت اصفهان یکی بزرگترین تولید کنندگان انواع دریچه تنظیم هوا در کشور است و هر روزه بیش از 2000 عدد دریچه کولر آهنی، 1000 عدد دریچه آلومنیوم و بیش از 5000 عدد انواع دریچه های پلاستیکی و غیر پلاستیکی دیگر را تولید و به بازار عرضه مینماید.

این گروه در حال حاضر از دو کارخانه تشکیل می شود. واحد اول واقع در شهرک صنعتی رامشه و واحد دوم واقع در شهرک صنعتی جی اصفهان می باشد که مجموعا برای بیش از 60 نفر اشتغال مستقیم ایجاد نموده است.

این شرکت با تاسیس واحد قالب سازی مجزا علاوه بر اینکه گام بلندی را در جهت ساخت قالب های مورد نیاز خود برداشته است همزمان توانسته با ساخت قالب های تزریق پلاستیک نیاز واحد های صنعتی منطقه خود را نیز برطرف نماید.

ما همواره اصل کیفیت محصولات و مشتری مداری را دو اصل اساسی دانسته ایم و برای بهبود هر روزه این دو اصل تلاش خواهیم نمود. اخذ گواهینامه های ایزو9001 در مدیریت کیفیت تولید دریچه کولر ، و گواهی ایزو 10002 در زمینه رضایتمندی مشتری و اخذ استاندارد اروپا CE گواهی این ادعا می باشد.

محصولات شرکت کیمیا صنعت عبارتند از :

تولید انواع دریچه دسترسی، دریچه کولر، پلنیوم باکس، دریچه طرح چوب، دریچه دسترسی فنکوئل (دریچه زیر فنکوئل)، دریچه کولر پلاستیکی، دریچه تنظیم هوا، دمپر بین کانال، دریچه گرد، دریچه هوای رفت، دریچه هوای برگشت، جت دیفیوزر،  دریچه سقفی